Ви любите корисні і смачні новинки в їжі? Тоді наш сайт розповість Вам про них все! І почнемо з надзвичайно ароматної, пікантного, апетитного страви під назвою «Бутерброди з ківі». Їх присмак не зовсім звичайний, але, повірте, спробувати це блюдо коштує!
Інгредієнти для приготування бутербродів з ківі:
Приготування бутербродів з ківі:
Крок 1: готуємо сирну намазки.
З плавленого сирка знімаємо упаковку і натираємо його на дрібній тертці в невелику миску. Туди ж додаємо майонез, чорний мелений перець і видавлюємо через часникодавку зубчики часнику – їх кількість залежить від вашого смаку. Перемішуємо ці продукти столовою ложкою до однорідної консистенції, і сирна намазки готова!
Крок 2: готуємо ківі.
Далі промиваємо ківі під холодною проточною водою, потім його паперовим кухонним рушником і акуратно зрізаємо з неї ножем тонкий шар шкірки. Після цього кладемо фрукт на обробну дошку і ріжемо: кільцями, півкільцями, трикутниками або так, як вам більше подобається. Стиль нарізки не принципове, головне те, якими ви бачите ваші бутерброди. Залишаємо скибочки ківі на дошці і приступаємо до наступного кроку.
Крок 3: готуємо багет.
Кладемо на чисту дошку половинку багета. Використовуючи зазубрений ніж, нарізаємо хліб на порції поперек. Бажано, щоб товщина кожного шматочка не перевищувала одного сантиметра.
Крок 4: формуємо бутерброди з ківі.
Тепер змащуємо кожен шматок багета тонким шаром сирної намазування і викладаємо на них нарізаний ківі. Якщо це фруктові колечка – кладемо по одному на середину кожного бутерброда. Якщо художня нарізка (кубики, соломка, четвертинки кілець) – розкладаємо подрібнений фрукт на кожному бутерброді в довільному порядку. Готове блюдо викладаємо на тарілку і подаємо до столу.
Крок 5: подаємо бутерброди з ківі.
Бутерброди з ківі подають кімнатної температури до сніданку, вечері або полуденка. У них ніжний і досить пікантний, злегка гострий смак з кислинкою. Цим блюдом приємно насолоджуватися разом зі свіжим тільки завареним чаєм, а в яких-небудь інших доповнення воно не потребує. Готуйте з любов’ю!
Приємного апетиту!
Поради:
– Дуже часто для м’якості в сирну намазки додають варене вкруту куряче яйце. Його, так само як і сир натирають на дрібній тертці.
– За бажанням шматочки багета можна обсмажити з обох сторін на вершковому маслі до золотистої скоринки. Також їх можна підсушити в духовці (2 хвилини) або приготувати грінки в тостері.
– Іноді такі бутерброди прикрашають скибочками лимона або апельсина.
– Дуже часто на сирну намазки викладають скибочки шинки і після кладуть ківі. М’ясо відмінно доповнює страву, роблячи його більш ситним.